Drutu tytanowego
Drutu tytanowego
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

CXMETjest jednym z najlepszych Chiny tytanu drutu producentów i dostawców, a także jesteśmy profesjonalną firmą z fabryki wydajne i skuteczne. Zapraszamy do hurtowych produktów od nas, mamy drut spawalniczy tytanu, trawiące drut tytanu, tytanu zwoje drutu, drutu tytanowego prosto w magazynie dla Ciebie.


CXMETekspert w zaopatrywaniu wiele drutów tytanu, wyroby z drutu ze stopu tytanu i tytanu siatki drucianej, zawierają tytan spawania drut, drut ze stopu tytanu, tytanu siatki i drutu tytanowego Kupię. Kupię przewody tytanu rozmiar średnicy między 0.1 – 4mm i spełniają wymagania ASTM B863, ASTM B348, AMS 4928 i innym międzynarodowym standardem. Różnorodność naszych klientów są dopasowywane przez wymagania Kupię tytanu drutów i formy fizycznej. Kupię drut Tytan jest nasz przyjemność.


CXMETz pełnym zestawem linii produkcyjnej druty tytanowe doskonały system zapewnienia jakości. Naszych tytanu, spawania i przewodowych ze stopu tytanu są szeroko stosowane przez krajowych i za morzem profesjonalnych użytkowników przemysłu, przemysłu chirurgiczne i lotnictwo. także utrzymać magazynie drut duży tytanu i są w stanie spełnić rozkaz skrócony czas. Możemy dotrzeć do tolerancji h7, jeśli kupisz drutu tytanowego, z 10-letnim doświadczeniem o tytanu siatki drucianej, wywozuCXMETGwarancja sukcesu i dostęp toleading zakupu tytan wyroby z drutu i najwyższej jakości usług na arenie międzynarodowej przez cały czas. Siatki tytanu jest naszym atutem.Materiał


GatunekWarunek


PowierzchniSpecification(mm)


Standardowe

Drutu tytanowego

GR1

GR2

GR3

GR4

GR5(6Al4V)

Gr7(TI-0.2pd)

GR9

GR12

GR23(GR5 ELI)

Zimny Rolled(Y)

Gorące Rolled(R)

Powierzchnia polerowana

Czarnej powierzchni

Jasne powierzchni

Dia0.1-6.0

ASTM B863

ASTM F67

ASTM F136

AWS A5.16


Klasyfikacja produktów:

1. tytanu przewodów — zaokrągla tytanu spawania drut, drut ze stopu tytanu mieszkania lub specjalne kształty tytanu siatki drucianej z Dia0.1mm. (0,5 mm) do 0,250 cala (6,4 mm) zakup drutu tytanowego w grubości lub głównych wymiarów.

2.Coils — Coiled tytanu spawania drutem i drut ze stopu tytanu może być buforowane na cewce Jeśli wymagane przez użytkownika.

3. proste odcinki — po wyprostowaniu, może być konieczne do wykonania czyszczenia lub innych operacji wykańczania. Proste odcinki są zwykle 10 do 12 metrów długości (losowe). Dokładnej długości mogą być określone przez zamawiającego, gdy jest to konieczne.

4. spoiwo lub tytanu spawania drut-drut do spawania wypełniacz

5. tytanu siatki: siatki tytanu jest trudne do rozpuszczenia do wody. To często używane do electrolating tytanu drutu siatki i tytanu drutu siatki anoda kosz.


Wykończenie powierzchni:Spawania drut, drut ze stopu tytanu wytrawianie, siatki drucianej jasne tytanu, tytanu kwas umyć przewody czarny tytan.

Specyfikacja


Milimetr

(mm)

Dia0.8

Dia1.0

Dia1.2

Dia1.6

Dia2.0

Dia2.4

Dia3.0

Dia3.2

Dia4.0

Dia6.0

Cale

(w)

0.031”

0.039”

0.047”

0.062”

0.079”

0.093”

0.12”

0.125”

0.16”

0.24”

Prosto


Szpuli
Cewki

Uwaga: ●Specifications dostępny


Proces biznesowy

Nasza firma podtrzymać pomysłu na biznes, że "wzrost zainteresowania klientów jest jedynym powodem dla nas istnieć" do dyspozycji naszych klientów przez doskonałe technologie i najwyższej jakości produktów.

Jeśli jesteś diatributor lub kupujący, można było kupić drutu tytanowego z naszychCXMETfirmy.


Zapytanie