Tantal
Tantal
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

CXMETjest jednym z najlepszych Chiny tantal producentów i dostawców, a także jesteśmy profesjonalną firmą z fabryki wydajne i skuteczne. Zapraszamy do hurtowych produktów od nas, mamy bar tantal, tantal drutu, tantal arkusz, tantal Sex, tantal dysku w magazynie dla Ciebie.

Tantal bar, tantal blachy, drutu tantal, tube tantal jest jednym z metali ogniotrwałych. Jej posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne. Tantal bar, także ma dobre przewodność elektryczną i łatwo być obrabiane w temperaturze pokojowej. Najbardziej zastosowanie tantalu bar, tantal arkusz, tantal drutu, tantal tube jest przemysł elektryczny, takie jak kondensatory i itp. Dostarczamy produkty zróżnicowane, takie jak wędki, płyta, folia, które jest wykonane z tantalu i stopu Ta-W.

Specyfikacja produktów jako następujące:ElementTantal bar, tantal arkusz, tantal drutu, tantal tube


StandardoweASTM B708, ASTMB365, JISH4708


GatunekRO5255, RO5252, RO5240


WarunekR/M


SpecyfikacjaZaakceptowane w niestandardowych specyfikacji i kształt.


PowierzchniJasne do polerowania i obrabianej powierzchni


PrzetwarzaniaGorące kucie, liniowe Cięcie strumieniem wody cięcie


Zdjęcia produktów:Tantal aplikacji:

Rzadkich metali tantal ma dobry wpływ na siłę i wytrzymałość, plastyczność, przewodność cieplna, właściwość zimnego tłoczenia, odporność na ciepło i doskonałe chemiczne stability.it stosowany jest głównie do manfuacture kondensatory tantalowe, części pieców wysokotemperaturowych, półprzewodników, napylania cele i urządzenia względne anad jest również szeroko stosowany do electornics, metalurgii, chemiczne, apteka, lotniczej i inne pola.

Zapytanie