Wysoka temperatura produktów molibdenu
Wysoka temperatura produktów molibdenu
Czatuj teraz
Szczegóły produktuCXMET wysokiej temperatury produktów molibdenu
Zalety

Wysoka temperatura produktów molibdenu jak stopy TZM jest szeroko stosowane ze względu na jego wysoką wytrzymałość (2000 °), niski współczynnik rozszerzalności cieplnej, dobrej przewodności i wysoka odporność na korozję przeciwko stopionego szkła, stapiane soli i stopionego metalu.


Klasyfikację produktu molibdenu wysokiej temperatury(1) stopów molibdenu-lantanu

Molibden lantanu (MoLa) może służyć jako elektryczne urządzenie próżniowe w piecach wysokotemperaturowych, tube element składowy w kineskopów rur, moc urządzenia, narzędzia do produkcji szkła i włókna szklanego, wewnętrznej części w żarówki, osłona termiczna wysokiej temperatury, wysokiej temperatury kontenera oraz składnik w kuchenki magnetron, wyżarzania włókna i elektrody.

(2) Stop TZM

Są one szeroko stosowane w przemyśle lotniczym, lotnictwa i innych branż.


One może służyć jako rury dyszy materiał, korpus zaworu gazu materiałów hydraulicznych, Brama, die odlewania formy, matryce do wyciskania i wysoka temperatura pieca ogrzewanie element i osłony termicznej, itp.

Posiadamy dział specjalistycznej kontroli jakości do przeprowadzenia inspekcji produktów molibdenu wysokiej temperatury, obejmujące cały proces.

Surowce powinny być kontrolowane przed wejściem w fabryce.

W trakcie procesu jakości powinny być kontrolowane zgodnie z techniką projektowania.

Następnie produkt końcowy należy sprawdzić przez standard technologii, wymagań umowy i rysunku i przez regułę kontroli jakości.

Wymienionych stopów TZM jest naszym głównym produktem, a jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cxmetti.com

Zapytanie